Vizyonumuz


Lojistik ve teknolojiyi bir araya getirerek, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize hızlı ve güvenli lojistik hizmetleri sunmaktır.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda her zaman öncelik olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gelmekte bu da firma kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Saygın ve seçkin profil sunan firmamız, geçmişten günümüze geçen süreçte kalite politikasında somutlaşan yönetimsel ve hizmet felsefelerini uygulayarak, alanında tanınan ve tercih edilen bir kuruluş olmuştur.


Misyonumuz


ÇINAR TEDARİK LOJİSTİK müşterilerinin ürünlerini Türkiye’nin her noktasından, her noktasına güvenli ve hızlı şekilde taşır. Teknolojideki yenilikleri takip ederek, müşterilerinin lojistik beklentilerine uygun çözümler üretir.

Nakliyat sektöründe en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim ve desteğini vermek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, rakiplerimizden önce olmak, şirketimizin kalite politikasıdır.